Previous | Next

Eerste Atjehstraat 99 - 3 Amsterdam

Save property
This apartment is Sold

Description

ZEER LICHT EN SFEERVOL APPARTEMENT VAN CA. 49 M2 MET 2 BALKONS OP DE DERDE EN VIERDE VERDIEPING GELEGEN IN HARTJE OOST. EIGEN ENTREE OP DE DERDE VERDIEPING, ROYALE LIVING, WOONKEUKEN, BADKAMER, 2 BALKONS EN EEN RUIME SLAAPKAMER.

Gelegen in het populaire stadsdeel Oost vlakbij het Javaplein en de gezellige Dappermarkt. Vele leuke café's en restaurants zoals Wilde Zwijnen, Bar Basquiat, Bar Botanique, Bar Restaurant Pompstation en Brouwerij 't IJ in de buurt. Allerlei leuke winkels maar ook het Flevopark en het Oosterpark op loopafstand. Sportscholen zoals Eastbound Gym, Smart Fit en TrainMore dichtbij. Het appartement is goed bereikbaar via uitvalswegen en openbaar vervoer met het Muiderpoort Station om de hoek.

DERDE VERDIEPING
LIVING & BALKON
Smaakvolle en lichte living gelegen aan de voorzijde met vele raampartijen en openslaande deuren naar het balkon. De royale living is mooi afgewerkt met witte houten vloerdelen en wit gestucte muren.

Het leuke balkon aan de voorzijde is gelegen op het zuiden met leuk uitzicht over de rustige straat. Perfect voor gezellige borreltjes met de hele dag een heerlijke zon.

WOONKEUKEN & BALKON
Industriële woonkeuken met openslaande deuren naar het tweede balkon, stoer afgewerkt met houtlook blad en voldoende opbergruimte. Voorzien van een 4-pits gasfornuis met oven, afwasmachine en ijskast met vriesvak.

Het tweede en brede balkon gelegen aan de achterzijde is bereikbaar vanuit de woonkeuken. Mooi uitzicht over de groene en rustige binnentuinen.

BADKAMER
Nette badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet. In het midden gelegen en keurig afgewerkt met witte wandtegel en grijze vloertegel.

VIERDE VERDIEPING
SLAAPKAMER
Ruime slaapkamer op de vierde verdieping gelegen en bereikbaar via een vaste trap. Zeer sfeervol met houten vloerdelen en de originele balken in het zicht.

BIJZONDERHEDEN:
- Top locatie in hartje Oost
- 2 balkons
- Veel lichtinval
- Gelegen in een rustige straat
- Gezonde en actieve VvE
- Er zal een niet-zelfbewoningsclausule worden opgenomen in de koopakte

Deze aanmelding is door ons met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen ervan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een
deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Read full description

Features

Transfer of ownership

Available at
By mutual agreement

Construction

Type of house/apartment
Upper-floor apartment
Building type
Upper-floor apartment
Type of construction
Existing property
Year of construction
vanaf 1906 t/m 1930
Under construction
No
Construction period
vanaf 1906 t/m 1930

Details

Facilities
TV cable
Location
On a quiet road
Open porch
No
Permanent habitation
Yes

Surface Area and Volume

Floor space
49 m²
Surface area other functions
1 m²
Volume
173 m³

Layout

Number of rooms
2
Number of bedrooms
1
Number of floors
2
Number of floors
2
Number of bathrooms
1
Bathroom amenities
Shower, Toilet, Washbasin
Kitchen type
Open-plan kitchen

Insulation and heating Insulation and heating

Heating type
cv ketel
Hot water installation
cv ketel
Boiler gas/oil
gas
Boiler ownership
Freehold property

Energy rating

Energy rating
E
End date energy label
2025-02-23

Land registry details

Cadastral designation
Amsterdam S 9622
Ownership structure
Leasehold property

Outside Area

Garden type(s)
No garden
Main garden at the back
No

Garage

Garage types
No garage

Parking

Facility
Paid parking, Parking permits
View all features

All photos

Share this property

NVM
MVA
Funda