Previous | Next

Jan Evertsenstraat 145 III Amsterdam

Save property
This apartment is Sold

Description

SUPER LICHT EN SMAAKVOL 4 KAMER APPARTEMENT VAN CA. 92 M2 GELEGEN OP DE DERDE EN VIERDE VERDIEPING IN DE LEVENDIGE BUURT DE BAARSJES. ENTREE OP DE DERDE VERDIEPING, OPEN KEUKEN, LIVING, 3 SLAAPKAMERS, BADKAMER EN DAKTERRAS. GOED INGEDEELD, LICHT EN SFEERVOL!

Gelegen in de gezellige Baarsjes in stadsdeel West om de hoek van de Admiralengracht. Verschillende winkels, trendy cafés en restaurants in de buurt, zoals de Neef van Fred, café Zurich en café Cook. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er de Albert Heijn, Dirk van den Broek, een super lekkere bakker Fort negen en vele andere winkels op de Jan Evertsenstraat. Om de hoek ligt het Rembrandtpark en op loopafstand zijn er verschillende andere parken zoals het Erasmuspark, het Vondelpark en de Sloterplas. Op 10 minuten fietsafstand van de Jordaan en het centrum.

Zeer goed bereikbaar met openbaar vervoer en via uitvalswegen.

ENTREE & HAL
Verzorgd gemeenschappelijk trappenhuis, eigen entree op de derde verdieping. Hal met garderobe, separaat toilet met douche en trap naar de vierde verdieping.

LIVING
Trendy living gelegen op de hoek van het pand met charmante raampartijen, wat zorgt voor veel licht en een ruimtelijk gevoel. Mooie houten vloerdelen door gehele appartement. Veel privacy met weids uitzicht.

OPEN KEUKEN
Open keuken met hippe wandtegels, zwart/groene kastjes en houten blad. De open keuken is voorzien van een 4 pits gaskookplaat met RVS afzuigkap, afwasmachine, inbouw ijskast, vriezer, magnetron en combi oven.

SLAAPKAMER
Slaapkamer gelegen aan de achterzijde leuk raam en grote kastenwand. Wordt nu gebruikt als werkkamer, tevens geschikt als een goede kinderkamer.

VIERDE VERDIEPING
Te bereiken via de witte houten trap, lichte overloop met wasmachineruimte en toegang naar alle vertrekken.

2 SLAAPKAMERS
De master bedroom en derde slaapkamer zijn gelegen op de vierde verdieping en bieden veel licht. Beide kamers zijn van goed formaat en voorzien van voldoende kastruimte en airconditioning.

BADKAMER
Moderne en nette badkamer met ligbad, douche, wastafel, toilet en inbouwspotjes. Netjes afgewerkt met antraciet vloertegel en witte wandtegel.

DAKTERRAS
Vanuit de overloop bereikbaar gelegen aan de achterzijde. Gezellig dakterras van ca. 10m2 met de hele dag een heerlijke zon.

BIJZONDERHEDEN:
• Goed ingedeeld appartement, in populaire Baarsjes
• Eigen grond
• Dakterras
• Kleinschalige actieve VVE
• 3 ruime slaapkamers
• Warm water en centrale verwarming d.m.v. CV, dubbel glas

Deze aanmelding is door ons met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen ervan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Super light and tasteful 3 bedroom apartment of approx. 92 M2 located on the third and fourth floor in the lively neighborhood De Baarsjes. Entrance on the third floor, open kitchen, living room, 3 bedrooms, bathroom and roof terrace. Well laid out, light and atmospheric!
Read full description

Features

Transfer of ownership

Available from
By mutual agreement

Construction

Type of house/apartment
Upper-floor apartment
Building type
Upper-floor apartment
Type of construction
Existing property
Year of construction
vanaf 1906 t/m 1930
Under construction
No
Construction period
vanaf 1906 t/m 1930

Details

Location
Unobstructed views
Open porch
No
Permanent habitation
Yes

Surface Area and Volume

Floor space
92 m²
Volume
323 m³

Layout

Number of rooms
4
Number of bedrooms
3
Number of floors
2
Number of floors
2
Number of bathrooms
1
Bathroom amenities
Shower, Bathtub, Toilet, Washbasin
Kitchen type
Open-plan kitchen

Insulation and heating Insulation and heating

Insulation Forms
Double glazing
Hot water installation
cv ketel

Land registry details

Cadastral designation
Amsterdam C 11102
Ownership structure
Full ownership

Outside Area

Garden type(s)
No garden
Main garden at the back
No

Garage

Garage types
No garage

Parking

Facility
Paid parking, Parking permits
View all features

All photos

Share this property

NVM
MVA
Funda